Pracovníci

Vedení školy

Ředitel školy a velitel krizového štábuIng. Petr Čížek
petr.cizek@spsasoupv.cz
Statutární zástupce ředitele školy pro teoretické vyučování a výchovný poradceMgr. Iva Žitná
iva.zitna@spsasoupv.cz
Zástupce ředitele pro praktické vyučování, BOZP a PO technik školy, vedoucí odloučeného pracoviště DÍLEN Wolkerova 24Mgr. Petr Buřt
petr.burt@spsasoupv.cz
Vedoucí učitel odborného výcviku a vedoucí odloučeného pracoviště dílen Vrahovická 14cKarel Stránský
karel.stransky@spsasoupv.cz

Ekonomický úsek

Odborná referentka, sekretářkaLenka Frgalová
lenka.frgalova@spsasoupv.cz
HospodářkaJitka Krátká
kratkajitka.0@seznam.cz
ÚčetníSylva Librová
sylvalibrova@seznam.cz

Bezpečnostní a požární technik školy na SOUsJaroslav Doseděl
jaroslav.dosedel@spsasoupv.cz
Koordinátor enviromentální výchovy, vzdělávání a osvěty (EVVO); Koordinátor podpory nadání; Kariérní poradceMgr. Helena Lešenarová
helena.lesenarova@spsasoupv.cz
Koordinátor zdravotních hlídekIng. Pavla Melková
pavla.melkova@spsasoupv.cz
Koordinátor projektů a vedoucí komise pro mezinárodní spolupráciMgr. Klímová Alice
alice.klimova@spsasoupv.cz
Protidrogový preventista a školní metodik prevence na SOŠpMgr. Mlčochová – Polzerová Erika
erika@spsasoupv.czz
Metodik informačních a komunikačních technologiíMgr. Vrána Radek
radek.vrana@spsasoupv.cz
Metodik, manažer ICT a správce školní sítěIng. Melka Josef
josef.melka@spsasoupv.cz
Koordinátor SOČIng. Koutný Jaroslav
jaroslav.koutny@spsasoupv.cz
Administrátor systému EdookitIng. Pavlovský Milan
milan.pavlovsky@spsasoupv.cz

předsedkyně PK humanitních předmětůMgr. Eva Srostlíková
eva.srostlikova@spsasoupv.cz
předseda PK přírodovědných předmětůMgr. Dalimil Krejčí
dalimil.krejci@spsasoupv.cz
předseda PK strojírenství a ekonomikyIng. Milan Pavlovský
milan.pavlovsky@spsasoupv.cz
předseda PK informačních technologiíIng. Josef Melka
josef.melka@spsasoupv.cz
předseda PK elektrotechnikyMgr. Radek Vrána
radek.vrana@spsasoupv.cz
předsedkyně PK stavebnictvíIng. Černíčková Dana
dana.cernickova@spsasoupv.cz
předseda PK tělesné výchovyMgr. Jiří Horák
jiri.horak@spsasoupv.cz
předseda metodické komise SOUsIng. Jaroslav Doležel
jaroslav.dolezel@spsasoupv.cz

Pedagogičtí pracovníci

učiteléemailtřídnictví
Balzer Jaroslav, Ing.jaroslav.balzer@spsasoupv.czE2
Buřt Petr, Mgr.petr.burt@spsasoupv.cz
Copek Petr, Ing.petr.copek@spsasoupv.cz
Černíčková Dana, Ing.dana.cernickova@spsasoupv.czS1
Čížek Petr, Ing.petr.cizek@spsasoupv.cz
Doležel Jaroslav, Ing.jaroslav.dolezel@spsasoupv.czM4
Fiala Vladimír, Ing.vladimir.fiala@spsasoupv.cz
Horák Jiří, Mgr.jiri.horak@spsasoupv.czM1
Klech Luboš, Mgr.lubos.klech@spsasoupv.cz
Klímová Alice, Mgr.alice.klimova@spsasoupv.czS4
Koutný Jaroslav, Ing.jaroslav.koutny@spsasoupv.cz
Köszegiová Hana, Mgr.hana@spsasoupv.czZ3
Krejčí Dalimil, Mgr.dalimil.krejci@spsasoupv.czE4
Kubíček Petr, Ing.petr.kubicek@spsasoupv.cz
Lešenarová Helena, Mgr.helena.lesenarova@spsasoupv.czM2
Lujková Milena, Mgr.milena.lujkova@spsasoupv.czS3
Melka Josef, Ing.josef.melka@spsasoupv.cz
Melka Lukáš, Ing.lukas.melka@spsasoupv.czZ2
Melková Pavla, Ing.pavla.melkova@spsasoupv.cz2A
Mlčochová Polzerová Erika, Mgr.erika@spsasoupv.cz3A
Müller Miloslav, Ing.miloslav.muller@spsasoupv.czM3
Nezval Tomáš, Ing.tomas.nezval@spsasoupv.cz
Parýzek Ondřej, Mgr.ondrej.paryzek@spsasoupv.cz
Pavlovský Milan, Ing.milan.pavlovsky@spsasoupv.cz1A
Bc. Piterka Jaroslav, MBAjaroslav.piterka@spsasoupv.czZ1
Srostlíková Eva, Mgr.eva.srostlikova@spsasoupv.cz4A
Soukupová Milana, Mgr.milana.soukupova@spsasoupv.czE3
Vrána Radek, Mgr.radek.vrana@spsasoupv.czE1
Vysloužil Pavel, Ing.pavel.vyslouzil@spsasoupv.czS2
Žitná Iva, Mgr.iva.zitna@spsasoupv.cz

Učitelé odborného výcviku

Bc. Kadlec Pavelpavel.kadlec@spsasoupv.cz
Ošťádal Karelkarel.ostadal@spsasoupv.cz
Stránský Karelkarel.stransky@spsasoupv.cz
Trunda Vojtěchvojtech.trunda@spsasoupv.cz
Valčík Jindřich jindrich.valcik@spsasoupv.cz

Správní zaměstnanci – Lidická 4

školníkJiří Müller
pracovnice úkliduJana Čehovská
pracovnice úkliduSoňa Lauschová
pracovnice úkliduEva Nováková
pracovnice úkliduAlena Vysloužilová

Správní zaměstnanci – Vrahovická 14c

technikJaroslav Doseděl
údržbářIvo Hrubý
pracovnice úkliduMonika Klemešová